Zarządzaj firmą!    Dodaj ogłoszenie!

Hostuj i udostępniaj

Świadczymy usługi w zakresie utrzymywania danych ( hostingu ).Zadbaj o swój wizerunek w sieci. Możesz gromadzić w jednym miejscu informację o swojej firmie, swoje oferty sprzedaży i ogłoszenia.

Hostuj swoje ogłoszenia, oferty sprzedaży, wpisy w katalogach firm i udostępniaj je w mediach społecznościowych, na portalach ogłoszeniowych oraz platformach aukcyjnych.

 

 


Prowadzimy działalność w ramach


Kod PKD: Sekcja J, PKD 63.11.Z
Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
(sekcja J).Podklasa ta obejmuje:
działalności związane z zapewnieniem infrastruktury dla usług hostingowych, przetwarzania danych i działalności powiązanych, specjalistyczne usługi hostingowe, takie jak: hosting sieci www, usługi przesyłania strumieniowego lub oferowania hostingu do wykonywania aplikacji, świadczenie usług aplikacyjnych, dostarczanie klientom urządzeń głównego komputera ze współdzieleniem czasu, przetwarzanie danych, włączając kompletna obróbkę i specjalistyczne raporty z danych dostarczonych przez klienta lub zapewnienie automatycznego przetwarzania danych oraz wprowadzania danych, włącznie z prowadzeniem bazy danych.


Jesteśmy wydawcą dwóch aplikacji.

https://wnq.pl/ adresowana na rynek polski do hostingu- utrzymywania ogłoszeń, ofert sprzedaży oraz stron ( podstron w ramach subdomeny ) firm działających na rynku motoryzacyjnym, oparta na środowisku serwerów dedykowanych

https://sorsell.com/ adresowana na rynek USA do hostingu- utrzymania aplikacji służących do prowadzenia sklepów internetowych opartych na infrastrukturze w chmurze AWS.


 

Oba projekty zostały sfinansowane ze środków UE w ramach programu operacyjnego ;

Poddziałanie 6.2: Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich

Typ operacji: Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

Hostuj swoje ogłoszenia, oferty sprzedaży, wpisy w katalogach firm i udostępniaj je w mediach społecznościowych, na portalach ogłoszeniowych oraz platformach aukcyjnych.

Pierwsza platforma hostingowa do utrzymywania w jednym miejscu stron, ogłoszeń, ofert sprzedaży i wpisów w katalogach firm. Hostuj i udostępniaj bez ograniczeń.

Copyright © 2021 - 2022 MAGDALENA LISIECKA. Wszystkie prawa zastrzeżone.
   

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.